En İyi Restoran Otomasyon Sistemleri

En iyi restoran otomasyon sistemleri, Restoranların daha verimli çalışmalarını sağlayan en önemli etmenlerin arasında otomasyon sistemleri bulunmaktadır. En iyi restoran adisyon programı sistemleri bazıları ise aşağıda belirttiğimiz şekildedir.

GoPOS

Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılayabilecek Restoran POS Sistemiyle Tanışın GoPOS Restoran Yazılımı, Cafe Otomasyonu, Adisyon programı Gelişmiş Bir Dünyada İhtiyacınız Olan Yenilikçi Çözümleri En Son Teknoloji ile Sunar.
Tüm cihazlarda çalışır sistemin esnekliği ve avantajlarını sunmakla kalmaz, Sizi altyapı yatırımlarından kurtarır.
Sezgisel tasarımı sayesinde kolay öğrenilir, Eğitim maliyeti ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. ayrıca adisyon program fiyat listesin’de tüm fiyatları görebilir siniz.

Robotpos
En hızlı, en kolay ve en sorunsuz pos sistemi olduklarını iddia eden firma, her tarzda restorana kolaylıkla uygulanabilen bir sistemdir. Siparişlerin hızlı ve kolay bir şekilde alınması sağlayan sistem ayrıca her türlü işletmenin iş akışına uyum sağlamaktadır. Kolay kullanılan ara yüzü ile sorunsuz bir sipariş döngüsünün yaratılmasına olanak sağlıyor.
ROB
Bulut teknolojisi kullanan sistem aynı zamanda yüksek veri güvenliği de sağlamaktadır. Kolay kullanıma sahip olan sistemin maliyeti de oldukça düşük miktarlardadır. Müşteri ilişkilerini de önemseyen programın çağrı merkezi hizmetide bulunmaktadır.
Posmaks
Anlık kasa durumunu izleme olanağı sağlayan sistem aynı zamanda siparişlerin hızlı bir şekilde alınmasına da olanak sağlamaktadır. Anlık stok takiplerinin de yapılabildiği program yöneticilerin doğru kararlar alabilmesi sağlamak amacıyla da gelişmiş raporlama hizmeti sunmaktadır.
Restopos
Yazar kasa – poslara kolaylıkla entegre edilen sistem müşterilere dijital menüler sunma olanağı da sağlıyor. Müşterilerin sipariş şeklini değiştiren bir özelliği ise masalarda bulunan tabletlerden garsonlarını çağırabilirler ve hesap isteyebilirler. Sistemin diğer bir özelliği ise yemeksepeti sitesine entegre edilebilir olmasıdır.
Omni
1996 yılında kurulan şirketin tecrübe konusunda rakiplerinin çok önünde olduğu gerçeğini yanı sıra tamamen sektöre adapte olmaları da kalitelerini arttırmaktadır. İş akışının gerekliliğine göre çözümler üretebilen program restoranın istediği bütün özellikleri tek bir pakette toplayabilir.

Adisyon Bulut Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Adisyon bulut sistemi teknolojinin gelişmesi ile birlikte restoranınızın iç dinamiğini dijitalleştirmeye yarayan bir sistemdir. Dijitalleşme süreci geçiren restoranlar daha verimli bir şekilde çalışma imkanı bulmaktadır. Bulut sistemi, hiçbir donanıma bağlı kalmadan çalışabilir bir sistem olduğu için her işletme merkezinde kullanımı mümkündür. Donanıma bağlı olmaması sayesinde hem bilgisayarınızdan hem de telefonunuzdan sisteme bağlanarak adisyon sistemini çalıştırmanız mümkündür.

Adisyon Bulut Sisteminin Avantajları

Adisyon bulut sistemi sipariş alımından, garsonlara kadar işletmeniz bünyesinde çalışan bütün elemanlarınızın kullanabileceği bir sistem olduğu için işletme merkezine büyük avantajlar sağlamaktadır. Gerçekleştirilecek işlemler kısa süre içerisinde yerine getirilebileceği için işletmenizin çalışma hızı da bu doğrultuda artış gösterecektir. 

Kablosuz internet erişiminin bulunduğu her yerden restoranınızın takibini gerçekleştirme keyfini bulut sistemi ile yaşayabilirsiniz. Bulut sisteminin kullanılması ile birlikte müşterilerin bekleme süresi de kısalacağı için restoranınızın veriminin artması olasıdır. Adisyon takibini kablosuz internet erişim noktalarından yapabilmeniz mümkündür. Aynı zamanda bu sistem sayesinde stoklarınızda bulunan ürünlerin takibini de kolaylıkla yapabilmeniz mümkündür. Eski usullerde çalışmalar restoran için vakit kaybı anlamına geleceği için bulut sistemi ile stoklarınızdaki azalmaları hızlı bir şekilde giderebilirsiniz. Aynı zamanda işletmenizin aylık detaylı analizini de bu sistem üzerinden görüntüleyerek kar-zarar marjınızı ortaya koyabilirsiniz. Bulut sistemini çalıştırmanız oldukça kolaydır. Çünkü sistem kurulumu yapıldıktan sonra Android veya IOS işletim sistemine uygun bir uygulama aracılığı ile bu sistemi çalıştırabilirsiniz.