Restoran Ve Kafeteryaların Eadisyon Geçişi

Restoran ve kafeterya gibi işletmelerde müşterilerin siparişleri bir kağıt üzerine yazılarak adisyon oluşturulur. Adisyon, hizmetin tamamlanması sonrasında kasaya teslim edildiğinde, adisyon üzerinde yazan miktar ödenerek hesap kapatılır. Bu sistem bir klasik oluşturmak ile birlikte son yıllarda daha pratik ve hızlı bir işlem için restoran otomasyon sistemi ile eadisyon kullanımı yaygınlaşmıştır. 

GoPOS cafe adisyon programı sayesinde eadisyon kullanımı tercihini gerçekleştirebilir ve sizde kafeterya yada restoranlarınızda daha hızlı bir çözüm elde edebilirsiniz. Yepyeni bir teknoloji ile sunulan bu yazılım, hem IOS hem Android telefonlarda kullanımı gerçekleştirilebilecek bulut adisyon sistemi teknolojisi ile kullanılan yani çevrimiçi veya çevrimdışı kullanım sağlayan bir sistemdir. 

Eadisyon Geçişi Nasıl Yapılır?

Elektronik adisyon yani mobil restoran e adisyon programı kullanımı gerçekleştirmek için bugün GoPOS sayesinde pratik bir yöntem elde edebilirsiniz. Çok çağdaş bir sistem olarak yeni teknoloji ile sunulan bulut adisyon sistemi size yine modern bir kullanım imkanı sağlıyor. Çünkü bu yazılım akıllı telefon vasıtasıyla hem Apple marka telefonlarda hem de Android işletim sistemine sahip telefonlarda kullanılabiliyor. 

Sistem sezgisel bir tasarıma sahip olduğu için pratik bir şekilde öğrenilebilir. Hiçbir maliyet veya uzun bir zaman ile eğitim düzenlenme zorunluluğu bulunmaz. Kafeterya ve restoranlarda eadisyon geçişi gerçekleştirilmesi için sadece akıllı telefon uygulama marketlerinden GoPOS restoran adisyon programı indirilmesi ve akıllı telefonda bu uygulamanın kurulması yeterlidir. 

Telefonlarda kurulan uygulamanın kullanılabilmesi için ilk etapta ücretsiz deneme kullanımı sonrasında ise ödenen ücret ile birlikte yapılan abonelik sayesinde düzenli kullanım elde etmek mümkündür. İlk aşamada kullanımın başlatılabilmesi için indirilen uygulama içerisinde kullanıcı adı ve şifre girişlerinin yapılarak uygulama ana sayfasına geçilmesi veya QR kod okutma işlemi ile uygulamaya giriş yapılması gerekmektedir. 

Mobil Adisyon Yazılımı Neler Getiriyor?

Uygulamanın akıllı telefonlarda indirilerek kurulması ve üyelik işlemleri ile giriş gerçekleştirilmesi sonrasında adisyon sistemleri yazılımı sayesinde profesyonel bir tasarımla çok geniş bir işlem çerçevesi elde edilebiliyor. Tek ekranda gerçekleştirilen sipariş işlemleri içerisinde bir ürünü aramak, ürünü siparişe eklemek, siparişten kaldırmak, ürünün siparişsayısını arttırmak, siparişe ek özellikler sunmak, manuel fiyat eklemek gibi birçok farklı işlem yapılabiliyor. 

Eadisyon sayesinde müşteri siparişlerinizi alırken, kolay bir şekilde filtreleme gerçekleştirerek, farklı kategorilerden alt kategorilere ve alt kategorilerden istenilen ürüne kolayca ulaşmak mümkündür. Seçmiş olduğunuz ürünler ile birlikte kalabalık bir masada her kişi için ayrı sipariş oluşturma veya farklı gruplar için ayrı adisyon oluşturma gibi pratik sipariş yöntemleri elde edebiliyorsunuz.

Özellikle restoranlarda müşterilerin en çok talep ettiği noktalardan biri olan Alman usulü sipariş ödeme sistemi bu cafe yazılımları uygulama sayesinde gerçekleştirebilir. Uygulama üzerinden nakit, kredi kartı, döviz veya ticket ile mobil ödeme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Türk lirası, Amerikan doları veya Euro gibi farklı para birimleri üzerinden ödeme alma imkanı sunulurken, ürün fiyatlarını özelliklerine göre değişik bir şekilde sunabilirsiniz.

Daha önce hiç e adisyon programı kullanmadıysanız veya daha önce kullandığınız farklı bir eadisyon sistemi bulunuyorsa, hiç sıkıntı yaşamadan kolaylıkla GoPOS mobil uygulaması üzerinden pratik bir üyelik yaparak geçiş işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede kullandığınız cafe restaurant programı gibi stok yönetimi sağlayan uygulamalar ile bağlantılı faydalı bir kullanım elde edebilirsiniz.